Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bankizywnosci/public_html/niemarnuje.pl/index.php on line 207
niemarnuje.pl - Kontakt

Kontakt

Federacja Polskich Banków Żywności

Al. Solidarności 101, 00-144 Warszawa

tel./fax. (22) 654 64 00

niemarnuje[at]bankizywnosci.pl

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego.
Numer KRS: 0000063599
Wspieraj naszą działalność przekazując 1 %.

Możesz też wspomóc nas finansowo.
Numer konta: 48 1540 1157 2115 6612 6809 0001
BOŚ S.A.
II oddział w Warszawie
Al Solidarności 104,
00-958 Warszawa


Wyraź swoje poparcie dla niemarnowania

Prześlij opinię:

Projekt "Przestań wyrzucać"

Federacja Polskich Banków Żywności realizuje od 11.2008 do 02.2010 projekt "Przestań wyrzucać"

Celem projektu jest uwrażliwienie społeczeństwa na problem marnowania żywności, zmianę postaw i zachowań konsumentów aby nie marnowali żywności oraz promowanie wśród producentów przekazywania żywności Bankom Żywności, zamiast niepotrzebnej utylizacji. Po kilku miesiącach przygotowań w kwietniu rusza ogólnopolska kampania informacyjna z wykorzystaniem mediów."

Nie marnuj jedzenia. Wyrzuć do śmieci stare przyzwyczajenia”
to kampania społeczna realizowana w ramach projektu, której celem jest uświadomienie negatywnych skutków ekologicznych, społecznych  i ekonomicznych marnowania żywności. Kampania ma również wpłynąć na zmianę postaw i zachowań indywidualnych konsumentów oraz producentów i dystrybutorów żywności.

Kampania „Nie marnuj jedzenia. Wyrzuć na śmieci stare przyzwyczajenia” ma dotrzeć do społeczeństwa poprzez emisje spotów telewizyjnych oraz radiowych, reklamę w prasie, w kinach oraz na bilbordach. Prowadzone będą działania edukacyjne wśród producentów i dystrybutorów żywności. Biorąc udział  w debatach medialnych chcemy dotrzeć do jak największego grona społeczeństwa z informacją, że warto dbać o żywność. 

Wsparcie


Wsparcie udzielone przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu Rzeczpospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.


Banki Żywności

Wykonanie StudioGraficzne.com